Drogi mężu, skasuj mój numer
Dział seriali Dizi Postası · Dodano: · Aktualizacja:
Drogi mężu, skasuj mój numerPierwsze 10 odcinków za darmo u nas; odcinki 11–13 w oficjalnej aplikacji.
W skrócie: 13 odcinków, język polski, oryginalna ścieżka dźwiękowa; odcinki 1–10 oglądasz u nas.
Fabuła
Uwięziona w bezuczuciowym małżeństwie z obojętnym mężem, Emma Williams traci cierpliwość, gdy odkrywa go z inną kobietą! Więc Emma robi to, co zrobiłaby każda szanująca się kobieta: żąda rozwodu!
Jednak jej przystojny miliarder mąż nie chce podpisać papierów... chyba że zawrze z nim umowę.
Tagi
Odcinki
Za darmo (1–10)W oficjalnej aplikacji (11–13)
Najczęstsze pytania
Ile odcinków ma „Drogi mężu, skasuj mój numer”?
„Drogi mężu, skasuj mój numer” liczy 13 odcinków. Każdy trwa około 1–3 minut; pierwsze 10 obejrzysz u nas za darmo, pozostałe 3 – w oficjalnej aplikacji.
W jakim języku jest „Drogi mężu, skasuj mój numer”?
Język serialu: polski. Ta strona serwisu jest po polsku.
Które odcinki „Drogi mężu, skasuj mój numer” są darmowe?
Odcinki od 1. do 10. – łącznie 10 odcinków – są darmowe, bez rejestracji i abonamentu.
Gdzie obejrzeć „Drogi mężu, skasuj mój numer” od 11. odcinka?
Odcinki 11–13 są w oficjalnej aplikacji. Po kliknięciu zablokowanego odcinka przekierujemy Cię do aplikacji.
Jaki gatunek reprezentuje „Drogi mężu, skasuj mój numer”?
To krótki serial z gatunku: Druga szansa, Tajemnica i thriller, Romans z CEO, Małżeństwo i rodzina.
Jak oglądać
- Zacznij u nasKliknij „Oglądaj odcinki 1–10 za darmo” – pierwsze 10 odcinków odtworzysz bezpośrednio w serwisie.
- Kliknij 11. odcinekPo 10. odcinku wybierz na liście 11. odcinek z ikoną kłódki.
- Kontynuuj w aplikacjiOtworzy się oficjalna aplikacja – oglądaj dalej od 11. odcinka.
Podobne seriale
Dizi Postası udostępnia za darmo wyłącznie pierwsze 10 odcinków w celach promocyjnych; cały serial i wszystkie prawa należą do oficjalnej platformy.







