Jak złapać syna prezesa
Dział seriali Dizi Postası · Dodano: · Aktualizacja:
Jak złapać syna prezesaW skrócie: 5 odcinków, język polski, oryginalna ścieżka dźwiękowa; odcinki 1–5 oglądasz u nas.
Fabuła
W świecie, gdzie pieniądze rządzą wszystkim, on jest synem Prezydenta - przystojnym, rozpuszczonym playboyem ponad prawem. Ona to tylko sprzątaczka z marzeniami i...
mopem. Jeden przypadkowy pocałunek przeradza się w medialny skandal, a nagle są zmuszeni udawać romans dla opinii publicznej.
Tagi
Odcinki
Za darmo (1–5)
Najczęstsze pytania
Ile odcinków ma „Jak złapać syna prezesa”?
„Jak złapać syna prezesa” liczy 5 odcinków. Każdy trwa około 1–3 minut; pierwsze 5 obejrzysz u nas za darmo, pozostałe 0 – w oficjalnej aplikacji.
W jakim języku jest „Jak złapać syna prezesa”?
Język serialu: polski. Ta strona serwisu jest po polsku.
Które odcinki „Jak złapać syna prezesa” są darmowe?
Odcinki od 1. do 5. – łącznie 5 odcinków – są darmowe, bez rejestracji i abonamentu.
Gdzie obejrzeć „Jak złapać syna prezesa” od 11. odcinka?
Odcinki 11–5 są w oficjalnej aplikacji. Po kliknięciu zablokowanego odcinka przekierujemy Cię do aplikacji.
Jaki gatunek reprezentuje „Jak złapać syna prezesa”?
To krótki serial z gatunku: Słodka miłość, Małżeństwo i rodzina.
Jak oglądać
- Zacznij u nasKliknij „Oglądaj odcinki 1–5 za darmo” – pierwsze 5 odcinków odtworzysz bezpośrednio w serwisie.
- Kliknij 11. odcinekPo 5. odcinku wybierz na liście 11. odcinek z ikoną kłódki.
- Kontynuuj w aplikacjiOtworzy się oficjalna aplikacja – oglądaj dalej od 11. odcinka.
Podobne seriale
Dizi Postası udostępnia za darmo wyłącznie pierwsze 5 odcinków w celach promocyjnych; cały serial i wszystkie prawa należą do oficjalnej platformy.






