Sama sięga po koronę
Dział seriali Dizi Postası · Dodano: · Aktualizacja:
Sama sięga po koronęPierwsze 10 odcinków za darmo u nas; odcinki 11 w oficjalnej aplikacji.
W skrócie: 11 odcinków, język polski, oryginalna ścieżka dźwiękowa; odcinki 1–10 oglądasz u nas.
Fabuła
Rosalind Lawson zginęła zdradzona przez męża, Williama Sloana. Odrodzona jako dziedziczka księcia Jasona, wraca z darami uzdrowicielki i sercem pałającym zemstą.
Mając u boku dowódcę Damiana Shawa, odzyska tytuł, fortunę i przyszłość – za wszelką cenę.
Tagi
Odcinki
Za darmo (1–10)W oficjalnej aplikacji (11)
Najczęstsze pytania
Ile odcinków ma „Sama sięga po koronę”?
„Sama sięga po koronę” liczy 11 odcinków. Każdy trwa około 1–3 minut; pierwsze 10 obejrzysz u nas za darmo, pozostałe 1 – w oficjalnej aplikacji.
W jakim języku jest „Sama sięga po koronę”?
Język serialu: polski. Ta strona serwisu jest po polsku.
Które odcinki „Sama sięga po koronę” są darmowe?
Odcinki od 1. do 10. – łącznie 10 odcinków – są darmowe, bez rejestracji i abonamentu.
Gdzie obejrzeć „Sama sięga po koronę” od 11. odcinka?
Odcinki 11 są w oficjalnej aplikacji. Po kliknięciu zablokowanego odcinka przekierujemy Cię do aplikacji.
Jaki gatunek reprezentuje „Sama sięga po koronę”?
To krótki serial z gatunku: Odrodzenie, Zemsta, Dramat historyczny, Druga szansa, Ukryta tożsamość, Małżeństwo i rodzina.
Jak oglądać
- Zacznij u nasKliknij „Oglądaj odcinki 1–10 za darmo” – pierwsze 10 odcinków odtworzysz bezpośrednio w serwisie.
- Kliknij 11. odcinekPo 10. odcinku wybierz na liście 11. odcinek z ikoną kłódki.
- Kontynuuj w aplikacjiOtworzy się oficjalna aplikacja – oglądaj dalej od 11. odcinka.
Podobne seriale
Dizi Postası udostępnia za darmo wyłącznie pierwsze 10 odcinków w celach promocyjnych; cały serial i wszystkie prawa należą do oficjalnej platformy.






