wtorek, 20 października 2026

Wzięta za lalkę erotyczną szwagra

Wzięta za lalkę erotyczną szwagra

W skrócie: 6 odcinków, język polski, oryginalna ścieżka dźwiękowa; odcinki 1–6 oglądasz u nas.

Fabuła

Lucy to zaledwie pionek, wciągnięty przez wyższe sfery w aranżowane małżeństwo z playboyem, Dilanem. Zdrada męża, intrygi przyrodniej siostry i obojętność rodziny spychają ją w otchłań rozpaczy. Pewnej nocy Ethan, szef mafii i przyrodni brat Dilana, omyłkowo bierze Lucy za realistyczną lalkę erotyczną. Pod chłodną, a zarazem rozpalającą zmysły dominacją Ethana, Lucy odkrywa swoje prawdziwe ja.

Świadoma, że wpadła w sieć tabu, zemsty i niepohamowanego pożądania, postanawia, że już nigdy nie będzie niczyją ofiarą. Stanie się idealną zabawką swojego szwagra, należącą wyłącznie do niego. Ciałem i duszą osobiście zniszczy każdego, kto ją zdradził.

Tagi

Odcinki

Za darmo (1–6)

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6

Najczęstsze pytania

Ile odcinków ma „Wzięta za lalkę erotyczną szwagra”?

„Wzięta za lalkę erotyczną szwagra” liczy 6 odcinków. Każdy trwa około 1–3 minut; pierwsze 6 obejrzysz u nas za darmo, pozostałe 0 – w oficjalnej aplikacji.

W jakim języku jest „Wzięta za lalkę erotyczną szwagra”?

Język serialu: polski. Ta strona serwisu jest po polsku.

Które odcinki „Wzięta za lalkę erotyczną szwagra” są darmowe?

Odcinki od 1. do 6. – łącznie 6 odcinków – są darmowe, bez rejestracji i abonamentu.

Gdzie obejrzeć „Wzięta za lalkę erotyczną szwagra” od 11. odcinka?

Odcinki 11–6 są w oficjalnej aplikacji. Po kliknięciu zablokowanego odcinka przekierujemy Cię do aplikacji.

Jaki gatunek reprezentuje „Wzięta za lalkę erotyczną szwagra”?

To krótki serial z gatunku: Zemsta, Mafia i władza.

Jak oglądać

  1. Zacznij u nasKliknij „Oglądaj odcinki 1–6 za darmo” – pierwsze 6 odcinków odtworzysz bezpośrednio w serwisie.
  2. Kliknij 11. odcinekPo 6. odcinku wybierz na liście 11. odcinek z ikoną kłódki.
  3. Kontynuuj w aplikacjiOtworzy się oficjalna aplikacja – oglądaj dalej od 11. odcinka.

Podobne seriale

Dizi Postası udostępnia za darmo wyłącznie pierwsze 6 odcinków w celach promocyjnych; cały serial i wszystkie prawa należą do oficjalnej platformy.