Tatăl casnic trece la alt nivel
Redacția de seriale Dizi Postası · Publicat: · Actualizat:
Tatăl casnic trece la alt nivelPrimele 10 episoade gratuit la noi; episoadele 11–12 în aplicația oficială.
Pe scurt: 12 episoade, în română, audio original; episoadele 1–10 rulează la noi.
Rezumat
Tatăl care stă acasă evoluează spune povestea lui Jack Parker, un orfan fără bani, profund devotat soției și fiului său. Din păcate pentru Jack, familia soției sale nu l-a aprobat niciodată și încearcă activ să le saboteze relația.
Totul se schimbă când Jack devine moștenitorul uneia dintre cele mai bogate companii din lume. Acum, Jack trebuie să-i convingă că este cu adevărat miliardar, înainte ca ei să-i saboteze căsnicia, să-i ia fiica sau chiar să-l omoare.
Etichete
Episoade
Gratuit (1–10)În aplicația oficială (11–12)
Întrebări frecvente
Câte episoade are „Tatăl casnic trece la alt nivel”?
„Tatăl casnic trece la alt nivel” are 12 episoade. Fiecare durează aproximativ 1–3 minute; primele 10 se pot viziona gratuit la noi, iar restul de 2 în aplicația oficială.
În ce limbă este „Tatăl casnic trece la alt nivel”?
Serialul este în limba română. Această pagină a site-ului este în română.
Ce episoade din „Tatăl casnic trece la alt nivel” sunt gratuite?
Episoadele de la 1 la 10 – în total 10 episoade – sunt gratuite, fără cont sau abonament.
Unde se vede „Tatăl casnic trece la alt nivel” de la episodul 11?
Episoadele 11–12 sunt în aplicația oficială. Când apăsați pe un episod blocat, vă trimitem direct în aplicație.
Ce gen este „Tatăl casnic trece la alt nivel”?
Este un serial scurt din genul: Răzbunare, Romance cu CEO, Identitate ascunsă, Ascensiunea outsiderului, Mister și suspans.
Cum se vizionează
- Începeți la noiApăsați „Vezi gratuit episoadele 1–10” – primele 10 episoade rulează direct pe site.
- Apăsați episodul 11După episodul 10, alegeți din listă episodul 11, marcat cu un lacăt.
- Continuați în aplicațieSe deschide aplicația oficială – continuați de la episodul 11.
Seriale asemănătoare
Dizi Postası oferă gratuit doar primele 10 episoade, în scop de prezentare; serialul complet și toate drepturile aparțin platformei oficiale.









