sâmbătă, 24 octombrie 2026

Upgrade-ul divei de 400 kg

Upgrade-ul divei de 400 kg

Pe scurt: 10 episoade, în română, audio original; episoadele 1–10 rulează la noi.

Rezumat

Sasha Lynch, devastată de trădarea streamerului ei preferat din cauza greutății, descoperă un sistem care o transformă într-o socialită uimitoare și bogată. Pe măsură ce își îmbrățișează noua atracție, Sasha își dă seama că pasiunea ei de odinioară nu este atât de remarcabilă.

Bucurându-se de atenția și admirația bărbaților, ea înflorește, savurând puterea de a fi unică.

Etichete

Episoade

Gratuit (1–10)

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10

Întrebări frecvente

Câte episoade are „Upgrade-ul divei de 400 kg”?

„Upgrade-ul divei de 400 kg” are 10 episoade. Fiecare durează aproximativ 1–3 minute; primele 10 se pot viziona gratuit la noi, iar restul de 0 în aplicația oficială.

În ce limbă este „Upgrade-ul divei de 400 kg”?

Serialul este în limba română. Această pagină a site-ului este în română.

Ce episoade din „Upgrade-ul divei de 400 kg” sunt gratuite?

Episoadele de la 1 la 10 – în total 10 episoade – sunt gratuite, fără cont sau abonament.

Unde se vede „Upgrade-ul divei de 400 kg” de la episodul 11?

Episoadele 11–10 sunt în aplicația oficială. Când apăsați pe un episod blocat, vă trimitem direct în aplicație.

Ce gen este „Upgrade-ul divei de 400 kg”?

Este un serial scurt din genul: Ascensiunea outsiderului, A doua șansă.

Cum se vizionează

  1. Începeți la noiApăsați „Vezi gratuit episoadele 1–10” – primele 10 episoade rulează direct pe site.
  2. Apăsați episodul 11După episodul 10, alegeți din listă episodul 11, marcat cu un lacăt.
  3. Continuați în aplicațieSe deschide aplicația oficială – continuați de la episodul 11.

Seriale asemănătoare

Dizi Postası oferă gratuit doar primele 10 episoade, în scop de prezentare; serialul complet și toate drepturile aparțin platformei oficiale.